گواهینامه
ISO 10002:2014
گواهینامه
ISO 9001:2015
پروانه بهداشتی
سازمان غذا و دارو
مشاهده گواهینامه ها

خاک گربه

یک محصول کاملا حرفه ای با قدرت جذب فوق العاده با دانه بندی کاملا یکنواخت و بدون گرد و غبار که از بهترین نوع خاک بنتونیت تهیه شده است . این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه به صورت کاملا اختصاصی تهیه شده است به طوری که به محض جذب رطوبت به سرعت به شکل گلوله در آمده و به هیچ عنوان پخش و ساختار خود را از دست نمی دهد لذا بسیار به صرفه و اقتصادی بودی و جمع آوری آن از ظرف ادرار گربه بسیار آسان است . این محصول در کنار قدرت جذب فوق العاده بالا در کنترل و جذب بوی مدفوع و ادرار گربه هم بسیار خوب و بالا عمل می کند.

بسته بندی ها

تصاویر بسته بندی محصولات

تولیدات کانسار های افرا

این شرکت با دارا بودن معادن بنتونیت کلسیت و سدیک و تاسیسات و تجهیزات دانه بندی و فرآوری نسبت به اکتیو نمودن بنتونیت برای صنایع روغن سازی ، تصفیه روغنهای صنعتی و خوراکی ، پارافین ، روغن ترانس و خاک ارت اقدام می نماید .

نام تجاری بنتونیت است که در صنایع تصفیه روغنهای خوراکی و صنعتی به کار می رود . و مواد زائد و مضر و رنگهای روغنهای مذکور را جذب می نماید.

بنتونیت ماده ای است معدنی از دسته رس ها یا شبه رس ها و از کانی های   متورم شونده تشکیل شده است، که عموما حاوی مونتموریلونیت و به مقدار کم بیدلیت هستند. به همین دلیل، منظور از بنتونیت، رسی است که 85-90 درصد کانی مونتموریلونیت

 داشته باشد.

جایگزین زغال و نمک در چاههای ارت بر پایه بنتونیت می باشد و مشکلات و خورندگی ذغال و نمک را ایجاد نمی نماید.
این شرکت تولید کننده خاک ارت معدنی و اکتیو و فرآوری شده با بسته بندی سفارش مورد نیاز مشتری می باشد.

میکروسیلیکا بعنوان افزودنی به بتن جهت بالا بردن مقاومت سایشی ، خمشی ، کششی ، نفوذ ناپذیری ، دوام و مقاومت در برابر خوردگی بر اثر محلول های شیمیایی مانند کلروسولفات استفاده می شود.

نوعی از کانی های غیر فلزی سخت به رنگ سفید ، بیرنگ تا خاکستری تیره با نماد SiO2 می باشد . بیشترین کاربرد آن در صنایع شیشه سازی ، چینی سازی ، تولید فرو سیلیس ، لعاب ، کاشی و سرامیک سازی ، افزودنیهای بتن (بتن مقاومت بالا) ، سیلیکاژل ، تولید سیلیکات ها و به عنوان نیمه هادی در صنایع الکترونیک است .

نوعی از کانسارهای رسی سفید رنگ است که دارای درصد بالایی از کائولینیت می باشد و به آن خاک چینی نیز گفته می شود که بیشترین کاربرد آن در صنایع تولید ظروف چینی ، کاشی ، سرامیک وصنایع نسوز است .

یک محصول کاملا حرفه ای با قدرت جذب فوق العاده با دانه بندی کاملا یکنواخت و بدون گرد و غبار که از بهترین نوع خاک بنتونیت تهیه شده است . این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه به صورت کاملا اختصاصی تهیه شده است به طوری که به محض جذب رطوبت به سرعت به شکل گلوله در آمده و به هیچ عنوان پخش و ساختار خود را از دست نمی دهد